Etos

Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum

Gijsbrecht van Amstelstraat 136, Hilversum 4,3 · 8 Google-reviews 11.212 producten
Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum — foto 1
Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum — foto 2
Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum — foto 3
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum

# Etos Gysbrecht van Amstel 136-140 Hilversum

Aan de Gijsbrecht van Amstelstraat in Hilversum vind je een ruime Etos-drogisterij waar je terechtkan voor een breed scala aan verzorgingsproducten. Het assortiment is uitgebreid: van make-up en parfum tot babyproducten en medicijnen. De winkel richt zich op iedereen die op zoek is naar alledaagse verzorgingsartikelen, maar ook naar specifieke huidverzorging of gezondheidsmiddelen. Je vindt hier bekende merken als Calvin Klein, Dove en Rexona naast het eigen Etos-merk, met prijzen die beginnen bij enkele euro's voor basisproducten.

De vestiging staat bekend om het vriendelijke personeel. Bezoekers merken op dat de medewerkers behulpzaam zijn en de sfeer prettig is. De bedrijfsleidster krijgt regelmatig complimenten voor haar vrolijke uitstraling, wat voor sommige klanten zelfs een reden is om specifiek naar deze Etos te gaan. De winkel is overzichtelijk ingericht en heeft een ruim gevoel. Bij de ingang vind je vaak de seizoensacties en nieuwe producten, terwijl je verderop in de zaak rustig kunt rondkijken tussen de verschillende categorieën. De haarverzorging en gezichtsverzorging nemen flink wat schapruimte in, met zowel budget-opties als duurdere verzorgingslijnen. Bezoekers waarderen de winkel met een 4,3 op Google (8 reviews).

Hilversum telt vier Etos-vestigingen, en deze filiaal aan de Gijsbrecht van Amstelstraat onderscheidt zich door de combinatie van een breed assortiment en de persoonlijke benadering. Waar sommige kleinere Etos-winkels zich vooral richten op de dagelijkse basisproducten, kun je hier ook terecht voor een uitgebreidere keuze in bijvoorbeeld gezondheid en voeding, met vitamines, supplementen en dieetproducten. Ook het babyassortiment is behoorlijk compleet, met ruim 770 producten voor de allerkleinsten. Het is geen franchise-vestiging, wat volgens sommige bezoekers merkbaar is in de manier waarop het team de winkel runt.

De Gijsbrecht van Amstelstraat ligt centraal in Hilversum, goed bereikbaar met de auto en op loopafstand van het centrum. In de omgeving vind je diverse andere winkels en voorzieningen, waardoor je een bezoek aan deze Etos makkelijk kunt combineren met andere boodschappen. Een routebeschrijving via Google Maps brengt je rechtstreeks naar de winkel. De drogisterij is geopend van maandag tot en met zaterdag tussen 09.00 en 18.00 uur, en op zondag gesloten. Of je nu snel iets nodig hebt of rustig wilt rondkijken tussen de verzorgingsproducten, deze Etos biedt een prettige winkelervaring in een toegankelijke omgeving.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 25 september 2026.

Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum is een Etos winkel in Hilversum.

Open vandaag tot 18:00
Openingstijden
Maandag 09:00-18:00
Dinsdag null-null
Woensdag 09:00-18:00
Donderdag 09:00-18:00
Vrijdag nu 09:00-18:00
Zaterdag 09:00-18:00
Zondag 09:00-18:00
Gijsbrecht van Amstelstraat 136
1214BD Hilversum
Route
Bekijk 11.212 producten

Categorieën van Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum

Uitgelicht bij Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum

Producten van Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum

Reviews 4,3 / 5 · 8 Google-reviews

Nette winkel en fijne medewerkers

Anoniem mei 2026

De bedrijfsleidster is zo'n vrolijkerd ! Voor ons altijd een reden om hierheen te gaan ipv naar het kruidvat.

Anoniem feb. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem aug. 2025

Geen franchise maar wel vriendelijk personeel

Anoniem apr. 2025

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2020

Bekijk alle 8 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (vrijdag) is Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum open van 09:00 tot 18:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-18:00, Di null-null, Wo 09:00-18:00, Do 09:00-18:00, Vr 09:00-18:00, Za 09:00-18:00, Zo 09:00-18:00.

Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum is gevestigd aan Gijsbrecht van Amstelstraat 136, 1214BD Hilversum (provincie Noord-Holland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum is 035 624 4332. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum in Hilversum raadpleeg je Google Maps op het adres Gijsbrecht van Amstelstraat 136. In het centrum van Hilversum zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

Etos Gysbrecht van Amstel 136 -140 Hilversum toont op Yellowbello momenteel 12527 producten van het Etos-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere Etos-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere Etos-winkels in de buurt

Andere winkels in Hilversum

Alle 19 winkels
Hilversum
Open · 09:00-21:00

Hilversum

Verlengde Zuiderloswal 18 · Hilversum P Praxis
Praxis Brunssum
Open · 09:00-21:00

Praxis Brunssum

Verlengde Zuiderloswal 18 · Hilversum P Praxis
Top