Etos

Etos Plaza 16 Rotterdam

Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 1
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 2
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 3
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 4
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 5
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 6
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 7
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 8
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 9
Etos Plaza 16 Rotterdam — foto 10
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over Etos Plaza 16 Rotterdam

# Etos Plaza 16 Rotterdam

Midden in het bruisende stadscentrum van Rotterdam, op een steenworp afstand van het Centraal Station, vind je Etos Plaza 16. Deze drogisterij bedient dagelijks forensen, studenten en bewoners die op zoek zijn naar verzorgingsproducten en dagelijkse benodigdheden. Het assortiment is breed: van make-up tot medicijnen, van babyspullen tot parfums. De prijzen liggen in het betaalbare segment, met zowel huismerkproducten als bekende merken zoals Dove, Rexona en Calvin Klein.

De winkel heeft een overzichtelijke indeling die je snel laat vinden wat je zoekt. De haarverzorging en lichaamsverzorging nemen een prominente plek in, met schappen vol shampoos, conditioners en douchegels. Bij de toonbank ligt een ruim assortiment aan kleurencosmetica, van dagelijkse foundations tot oogschaduwpaletten voor een avondje uit. Opvallend is de uitgebreide sectie met gezondheid en voeding, waar je naast vitamines en supplementen ook gezonde tussendoortjes vindt. Het personeel kent de weg in het assortiment en denkt mee als je iets specifieks zoekt. De winkel ademt de vertrouwde Etos-sfeer: praktisch, toegankelijk en zonder poespas.

Als één van de twintig Etos-vestigingen in Rotterdam speelt deze locatie slim in op de centrale ligging. Waar grotere filialen in winkelcentra zich richten op uitgebreid winkelen, is dit de plek voor de snelle stop tussen twee afspraken door. Toch is het assortiment verrassend compleet: ruim tweeduizend make-upproducten en bijna achthonderd babyartikelen maken dat je zelden met lege handen naar een andere vestiging hoeft. De combinatie van bereikbaarheid en volledigheid maakt deze drogisterij een vaste halte voor veel Rotterdammers die dagelijks door het centrum bewegen. Ook handig: tissues, deodorant en andere praktische producten liggen binnen handbereik voor wie tussen meetings door even iets nodig heeft.

De winkel ligt aan Plaza, direct nabij het Centraal Station en de Weena, waardoor je er gemakkelijk met metro, tram of bus komt. Ook voor fietsers is de locatie ideaal bereikbaar, en wie met de auto komt vindt parkeergarages in de directe omgeving. Na je bezoek kun je doorlopen naar de Lijnbaan of Beurstraverse voor verdere boodschappen. Een routebeschrijving via Google Maps brengt je rechtstreeks naar de deur. Of je nu snel even een deodorant nodig hebt of rustig wilt rondkijken tussen de gezichtsverzorging: deze centrale Etos-vestiging combineert gemak met een breed assortiment.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 25 september 2026.

Etos Plaza 16 Rotterdam is een Etos winkel in Rotterdam.

Open vandaag tot 17:30
Openingstijden
Maandag nu 12:00-17:30
Dinsdag null-null
Woensdag 10:00-18:00
Donderdag 10:00-18:00
Vrijdag 10:00-18:00
Zaterdag 10:00-18:00
Zondag 10:00-18:00
Plaza 16
3012CW Rotterdam
Route
Bekijk 10.796 producten

Categorieën van Etos Plaza 16 Rotterdam

Uitgelicht bij Etos Plaza 16 Rotterdam

Producten van Etos Plaza 16 Rotterdam

Reviews 3,6 / 5 · 12 Google-reviews

Polecam kosmetyki w tym miejscu

Anoniem feb. 2025

Otobüsümü beklerken gezmek için içeriye girmiştim ki 2 adet parfüm aldım. Fiyatlarında indirim vardı ve çalışan kişi çok yardımcı oldu.

Anoniem sep. 2024

Geen tekst bij deze review.

Anoniem apr. 2024

Lieve meiden, goed en snel geholpen en ze hadden de producten die ik zocht

Anoniem jul. 2023

Неплохие магазины, приятный персонал, всегда помогут. на

Anoniem mei 2022

Ik had een handgel gekocht op het station. In rotterdam, dit was alleen wel een hele kleine. Dus keek ik hier voor een groter formaat. Die was hier gelukkig wel op voorraad. Ik had het bonnetje, het was verder niet geopend. Een vrouw achter de kassa, zei dat ‘vanwege corona, de handgel niet wordt geruild. Want ja het kon gebruikt zijn. Vreemd want kleding en handdoeken en sokken. Ja dat mag allemaal wel geruild worden. Nee want hier zitten geen bacteriën op? Ze beweert ook dat ik ongelijk had. Deze handgel was wel op voorraad op station. Want ze staat daar altijd ze valt hier vandaag in. Nou ik ga verder geen discussie voeren. Wil dat mijn handgel geruild wordt. Na het betalen zei ze ook. Weetje nog wie je daar hielp. Ik zo uh ? Nee.. waarom zou ik daarop letten. Zo vreemde manier om een klant te woord te staan.

Anoniem dec. 2021

Bekijk alle 12 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (maandag) is Etos Plaza 16 Rotterdam open van 12:00 tot 17:30. Het volledige wekelijkse schema: Ma 12:00-17:30, Di null-null, Wo 10:00-18:00, Do 10:00-18:00, Vr 10:00-18:00, Za 10:00-18:00, Zo 10:00-18:00.

Etos Plaza 16 Rotterdam is gevestigd aan Plaza 16, 3012CW Rotterdam (provincie Zuid-Holland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van Etos Plaza 16 Rotterdam is 010 413 4172. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij Etos Plaza 16 Rotterdam in Rotterdam raadpleeg je Google Maps op het adres Plaza 16. In het centrum van Rotterdam zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

Etos Plaza 16 Rotterdam toont op Yellowbello momenteel 10796 producten van het Etos-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere Etos-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere Etos-winkels in de buurt

Andere winkels in Rotterdam

Alle 90 winkels
Top