Etos

Etos Stadionplein 123 Amsterdam

Stadionplein 123, Amsterdam 3,3 · 50 Google-reviews 10.796 producten
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 1
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 2
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 3
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 4
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 5
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 6
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 7
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 8
Etos Stadionplein 123 Amsterdam — foto 9
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over Etos Stadionplein 123 Amsterdam

# Etos Stadionplein 123 Amsterdam

Aan het Stadionplein in Amsterdam-Zuid vind je een Etos-vestiging met een breed assortiment aan persoonlijke verzorging, make-up en gezondheidsproducten. De winkel heeft een overzichtelijke indeling met aparte secties voor make-up, huidverzorging, haarverzorging en babyartikelen. Het is een handige plek voor dagelijkse boodschappen op het gebied van drogisterij, met merken als Maybelline, Essie, Max Factor en Revolution naast Etos' eigen producten. De prijzen liggen in lijn met andere Etos-filialen, met regelmatig 1+1-acties op make-up en verzorgingsproducten.

Binnen zie je direct de make-upeilanden met verlichte displays waar je rustig kan vergelijken tussen verschillende kleuren en formules. De skincare-afdeling heeft een aparte wandsectie met overzichtelijke merkvakken, van betaalbare dagcrèmes tot serums. Bij de ingang hangen opvallende promotieposters en decoratieve elementen aan het plafond, wat de winkel een wat speelser karakter geeft. Het personeel wordt als vriendelijk en behulpzaam omschreven, al zijn de ervaringen wisselend – sommige bezoekers waarderen de nette winkel en het personeel, terwijl anderen minder positief zijn over de service bij retourzaken. Bezoekers waarderen de winkel met een 3,2 op Google (47 reviews). De winkel voert naast de gebruikelijke haarverzorging ook een ruim aanbod aan babyproducten, medicijnen en eerste hulp-artikelen.

Met 49 Etos-vestigingen in Amsterdam is dit filiaal aan het Stadionplein vooral handig voor bewoners en bezoekers van Amsterdam-Zuid. De locatie nabij het Olympisch Stadion maakt het een logische tussenstop voor wie in de buurt woont of werkt. Het assortiment is uitgebreider dan je bij een kleinere buurtvestiging zou verwachten – meer dan 2.100 make-upproducten en ruim 1.000 gezichtsverzorgingsartikelen – wat betekent dat je meestal niet hoeft uit te wijken naar andere filialen. Voor wie specifiek op zoek is naar een breed aanbod in gezondheid en voeding of speciale babyproducten, biedt deze vestiging voldoende keuze.

Het Stadionplein is goed bereikbaar met openbaar vervoer en ligt vlak bij het Olympisch Stadion en winkelcentrum Gelderlandplein. Je kan er met de tram of bus komen, en voor auto's zijn er parkeermogelijkheden in de omgeving. De winkel zit in een levendig deel van Zuid met meerdere winkels en horecagelegenheden in de buurt. Voor een routebeschrijving via Google Maps kan je de link gebruiken. Of je nu snel tissues, deodorant of een nieuw lipstickje nodig hebt, deze Etos-vestiging dekt de standaard drogisterijbehoeften af.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 25 september 2026.

Etos Stadionplein 123 Amsterdam is een Etos winkel in Amsterdam.

Open vandaag tot 20:00
Openingstijden
Maandag 09:00-20:00
Dinsdag 10:00-19:00
Woensdag 09:00-20:00
Donderdag 09:00-20:00
Vrijdag 09:00-20:00
Zaterdag 09:00-20:00
Zondag nu 09:00-20:00
Stadionplein 123
1076CK Amsterdam
Route
Bekijk 10.796 producten

Categorieën van Etos Stadionplein 123 Amsterdam

Uitgelicht bij Etos Stadionplein 123 Amsterdam

Producten van Etos Stadionplein 123 Amsterdam

Reviews 3,3 / 5 · 50 Google-reviews

They were very helpful. Thanks a bunch

Anoniem aug. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem jul. 2026

Fijne winkel en lieve medewerkers, denken altijd prettig mee!

Anoniem jun. 2026

Etos classique 🪥

Anoniem mei 2026

SUPERSLECHTE SERVICE!!! Ik wilde een amber solaire zonneproduct ruilen( ongeopend natuurlijk) omdat er een tint in het product zit, dat zag ik later pas na de aankoop. Komt er een verkoopster triomfantelijk naar me toe dat ik dit product niet mocht ruilen omdat ik het in een andere Etos gekocht had!! Echt belachelijk, ga daar niet heen, hele slechte service!!!!

Anoniem apr. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem jan. 2026

Bekijk alle 50 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (zondag) is Etos Stadionplein 123 Amsterdam open van 09:00 tot 20:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-20:00, Di 10:00-19:00, Wo 09:00-20:00, Do 09:00-20:00, Vr 09:00-20:00, Za 09:00-20:00, Zo 09:00-20:00.

Etos Stadionplein 123 Amsterdam is gevestigd aan Stadionplein 123, 1076CK Amsterdam (provincie Noord-Holland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van Etos Stadionplein 123 Amsterdam is 020 210 0220. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij Etos Stadionplein 123 Amsterdam in Amsterdam raadpleeg je Google Maps op het adres Stadionplein 123. In het centrum van Amsterdam zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

Etos Stadionplein 123 Amsterdam toont op Yellowbello momenteel 10796 producten van het Etos-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere Etos-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere Etos-winkels in de buurt

Andere winkels in Amsterdam

Alle 155 winkels
Amsterdam Oost
Open · 10:00-18:00

Amsterdam Oost

Stekkenbergweg 1 · Amsterdam P Praxis
Top