Etos

Etos Withuisterwei 14 Stiens

Etos Withuisterwei 14 Stiens — foto 1
Etos Withuisterwei 14 Stiens — foto 2
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over Etos Withuisterwei 14 Stiens

# Etos Withuisterwei 14 Stiens

Aan de Wythústerwei 14 in Stiens vind je een Etos-filiaal waar je terecht kunt voor dagelijkse verzorgingsproducten, make-up en gezondheidsartikelen. Deze drogisterij bedient zowel inwoners van Stiens als bezoekers uit de omliggende Friese dorpen die op zoek zijn naar een compleet assortiment aan lichaamsverzorging, haarverzorging en babyproducten. Het prijsniveau ligt in lijn met andere Etos-vestigingen: toegankelijk voor het dagelijkse boodschapje, met regelmatig aanbiedingen op bekende merken zoals NIVEA, Dove en HG.

De winkel wordt gerund door medewerkers die bekend staan om hun deskundige advies en vriendelijke benadering. Klanten merken dat het personeel actief meedenkt, bijvoorbeeld door te wijzen op lopende acties die bij je aankoop passen of door een verkeerd verwerkte korting direct te corrigeren. Die persoonlijke aandacht maakt het verschil in een nette, overzichtelijk ingerichte zaak waar je snel vindt wat je zoekt. Het make-up-assortiment beslaat meer dan 2.600 producten, van dagelijkse basics tot kleurrijkere items voor speciale gelegenheden. Daarnaast vind je een ruim aanbod aan gezondheidsproducten en eerste hulp-artikelen, handig voor wie niet voor elk potje of pil naar een grotere stad wil rijden. Bezoekers waarderen de winkel met een 4,0 op Google (5 reviews).

Stiens telt vier winkels op Yellowbello, en deze Etos-vestiging onderscheidt zich door de combinatie van vakkennis en een breed assortiment op een centrale locatie. Naast de gangbare drogisterijproducten vind je hier ook een uitgebreide selectie gezondheid en voeding, zodat je voor voedingssupplementen of specifieke verzorgingsbehoeften niet meteen verder hoeft te zoeken. De winkel slaagt erin om het gemak van een ketenformule te combineren met de betrokkenheid die je in een dorpswinkel verwacht.

De Wythústerwei ligt in het centrum van Stiens, goed bereikbaar vanuit de N357 en met voldoende parkeergelegenheid in de buurt. Vanuit Leeuwarden rijd je in een kwartier naar Stiens, en ook vanuit dorpen als Grou of Dokkum is de winkel makkelijk te bereiken. Voor een routebeschrijving via Google Maps kun je de link gebruiken. Je kunt telefonisch contact opnemen via 058 257 2168 voor vragen over specifieke producten of voorraad. Een fijne plek om even binnen te lopen voor je vaste verzorgingsproducten of voor advies bij een nieuw merk.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 27 september 2026.

Etos Withuisterwei 14 Stiens is een Etos winkel in Stiens.

Open vandaag tot 18:00
Openingstijden
Maandag nu 09:00-18:00
Dinsdag 12:00-17:00
Woensdag 09:00-18:00
Donderdag 09:00-18:00
Vrijdag 09:00-18:00
Zaterdag 09:00-20:00
Zondag 09:00-21:00
Wythústerwei 14
9051EJ Stiens
Route
Bekijk 10.796 producten

Categorieën van Etos Withuisterwei 14 Stiens

Uitgelicht bij Etos Withuisterwei 14 Stiens

Producten van Etos Withuisterwei 14 Stiens

Reviews 4,0 / 5 · 5 Google-reviews

Supervriendelijk personeel, die weten waar ze het over hebben en je graag en goed adviseren.

Anoniem jul. 2025

Geen tekst bij deze review.

Anoniem jul. 2025

Vrolijk en kundig personeel. Was wat verkeerd gegaan met de korting op de bon. Werd gelijk gecorrigeerd. Werd ook nog geattendeerd op een aanbieding die hoorde bij een van de producten die ik haalde. Super

Anoniem jun. 2025

Slecht

Anoniem feb. 2025

de supernetjes ingerichte etos in stiens wordt bemand door twee prachtige en zeer hulpvaardige dames met kennis van zaken.

Anoniem sep. 2021

Veelgestelde vragen

Vandaag (maandag) is Etos Withuisterwei 14 Stiens open van 09:00 tot 18:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-18:00, Di 12:00-17:00, Wo 09:00-18:00, Do 09:00-18:00, Vr 09:00-18:00, Za 09:00-20:00, Zo 09:00-21:00.

Etos Withuisterwei 14 Stiens is gevestigd aan Wythústerwei 14, 9051EJ Stiens (provincie Friesland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van Etos Withuisterwei 14 Stiens is 058 257 2168. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij Etos Withuisterwei 14 Stiens in Stiens raadpleeg je Google Maps op het adres Wythústerwei 14. In het centrum van Stiens zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

Etos Withuisterwei 14 Stiens toont op Yellowbello momenteel 10796 producten van het Etos-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere Etos-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere Etos-winkels in de buurt

Andere winkels in Stiens

Alle 4 winkels
Stiens
Open · 09:00-18:00

Stiens

Seerob 3 · Stiens P Praxis
Zeeman Stiens
Open · 09:00-18:00

Zeeman Stiens

Ljippstrjitte 2c · Stiens Z Zeeman
HEMA Stiens
Open · 11:00-18:00

HEMA Stiens

Langebuorren 21 · Stiens HEMA HEMA
Top