HEMA

HEMA Kampen-Zuid

HEMA Kampen-Zuid — foto 1
HEMA Kampen-Zuid — foto 2
HEMA Kampen-Zuid — foto 3
HEMA Kampen-Zuid — foto 4
HEMA Kampen-Zuid — foto 5
HEMA Kampen-Zuid — foto 6
HEMA Kampen-Zuid — foto 7
HEMA Kampen-Zuid — foto 8
HEMA Kampen-Zuid — foto 9
HEMA Kampen-Zuid — foto 10
HEMA Kampen-Zuid — foto 11
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over HEMA Kampen-Zuid

# HEMA Kampen-Zuid: wijkwinkel voor dagelijkse boodschappen en verrassingen

Aan de Arend 9 in Kampen-Zuid vind je een HEMA-vestiging die handig in de wijk ligt, tussen de woonbuurten. Dit filiaal combineert het vertrouwde assortiment van de keten – van handdoeken tot schrijfwaren, van gebak tot fotolijsten – met de laagdrempeligheid van een buurtwinkel. Ideaal voor wie snel iets nodig heeft zonder de binnenstad in te hoeven, of juist bij de wekelijkse boodschappen even rondkijkt bij wonen en slapen of een klein cadeau zoekt. De prijzen zijn toegankelijk, met regelmatig 2e Kans-artikelen zoals recycled handdoeken voor een paar euro.

De winkel heeft een overzichtelijke opzet waar je snel vindt wat je zoekt. Klanten waarderen vooral het gemak van een HEMA in de wijk – je pakt het mee bij je boodschappenrondje, zonder dat je de stad in hoeft. Het personeel helpt graag, bijvoorbeeld bij de gebaktoonbank waar je terecht kunt voor taarten en gebak. De winkel scoort een 4,0 op Google (9 reviews). De zelfscan-kassa's maken afrekenen vlot, al is er soms iets minder personeel op de vloer dan bij grotere filialen. Het assortiment strekt zich uit over meerdere categorieën: naast woonaccessoires en keukenspullen vind je hier shirts, broeken, speelgoed en feestartikelen. Bij mooi en gezond staan verzorgingsproducten, bij school en kantoor liggen schrijfwaren in handige opbergtassen.

Kampen heeft twee HEMA-vestigingen, en deze zuidelijke locatie onderscheidt zich door de wijkligging. Waar de binnenstad-vestiging meer op toeristen en centrumgangers is gericht, bedient Kampen-Zuid vooral bewoners uit de omliggende buurten. Het is een compactere winkel, maar met een breed genoeg assortiment voor alledaagse aankopen en kleine verrassingen. De combinatie van voeding (zoals de populaire melkchocolade medailles) en non-food maakt het een praktische tussenstop – even binnenlopen voor een handdoek of fotolijst blijft zelden bij één artikel.

De winkel ligt in winkelcentrum De Arend, met voldoende parkeergelegenheid voor de deur. Vanuit het centrum van Kampen rijd je er in een paar minuten naartoe, en ook met de fiets is het goed te bereiken. Wil je de routebeschrijving via Google Maps bekijken? Rond de winkel vind je andere voorzieningen voor dagelijkse boodschappen, dus je kunt meerdere zaken in één keer regelen. Loop gerust binnen als je in de buurt bent – voor een klein cadeautje, huishoudelijke spullen of gewoon even rondkijken tussen het koken en tafelen-assortiment.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 9 augustus 2026.

HEMA Kampen-Zuid is een HEMA winkel in Kampen.

Open vandaag tot 18:00
Openingstijden
Maandag 08:30-18:00
Dinsdag 08:30-18:00
Woensdag 08:30-18:00
Donderdag nu 08:30-18:00
Vrijdag 08:30-21:00
Zaterdag 08:30-17:30
Zondag Gesloten
Arend 9
8265 NK Kampen
Route
Bekijk 28.959 producten

Categorieën van HEMA Kampen-Zuid

Uitgelicht bij HEMA Kampen-Zuid

Producten van HEMA Kampen-Zuid

Reviews 4,0 / 5 · 9 Google-reviews

Хороший магазин где можно выбрать что то на подарок. Торты тоже вкусные!

Anoniem dec. 2025

Fijne HEMA

Anoniem nov. 2025

Fijn een kleine Hema in de wijk te hebben, scheelt je de stad in te gaan en kan mooi bij het boodschappen rondje.

Anoniem mei 2025

Prima geholpen, oa bij het gebak. Soms wat weinig hulp in de winkel. En ik vind de zelfscan wel prettig. Maar een beoordeling van deze winkel staat los van mijn waardering voor het HEMA assortiment.

Anoniem mei 2025

Slechte service, er werd geholpen bij gebak , today iemand wat vroeg aan de medewerker, deze ineens wegliep en ons liet staan . Terwijl deze bezig was taart voor ons te snijden. Iemand anders moest ons verder helpen. Tip voor de Hema , maak als medewerker eerst af waar je mee bezig bent, loop niet zo maar weg .

Anoniem mrt. 2025

Mooie winkel en vooral super leuke medewerkers! ♡

Anoniem mrt. 2024

Bekijk alle 9 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (donderdag) is HEMA Kampen-Zuid open van 08:30 tot 18:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 08:30-18:00, Di 08:30-18:00, Wo 08:30-18:00, Do 08:30-18:00, Vr 08:30-21:00, Za 08:30-17:30, Zo gesloten.

HEMA Kampen-Zuid is gevestigd aan Arend 9, 8265 NK Kampen (provincie Overijssel). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van HEMA Kampen-Zuid is 038 250 0005. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij HEMA Kampen-Zuid in Kampen raadpleeg je Google Maps op het adres Arend 9. In het centrum van Kampen zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

HEMA Kampen-Zuid toont op Yellowbello momenteel 66779 producten van het HEMA-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere HEMA-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere HEMA-winkels in de buurt

HEMA Elburg
Open · 09:00-18:00 ± 11 km

HEMA Elburg

Beekstraat 12 · Elburg
HEMA Zwolle
Open · 09:00-21:00 ± 12 km

HEMA Zwolle

Diezerstraat 11 · Zwolle
HEMA Nunspeet
Open · 09:00-18:00 ± 20 km

HEMA Nunspeet

Dorpstraat 57 · Nunspeet
HEMA Staphorst
Open · 09:00-21:00 ± 23 km

HEMA Staphorst

Ebbinge Wubbenlaan 7 · Staphorst
HEMA Heino
Open · 09:00-18:00 ± 24 km

HEMA Heino

Canadastraat 38 · Heino
HEMA Nieuwleusen
Open · 09:00-18:00 ± 26 km

HEMA Nieuwleusen

Burgemeester Backxlaan 354-356 · Nieuwleusen

Andere winkels in Kampen

Alle 9 winkels
Praxis Kampen
Open · 09:00-21:00

Praxis Kampen

Eastmanstraat 1 · Kampen P Praxis
Zeeman Kampen
Open · 09:00-18:00

Zeeman Kampen

Oudestraat 47-49 · Kampen Z Zeeman
HEMA Kampen
Open · 09:00-18:00

HEMA Kampen

Oudestraat 33-37 · Kampen HEMA HEMA
Karwei Kampen
Open · 09:00-21:00

Karwei Kampen

Ambachtsstraat 1 · Kampen K Karwei
Top