HEMA

HEMA Schijndel

HEMA Schijndel — foto 1
HEMA Schijndel — foto 2
HEMA Schijndel — foto 3
HEMA Schijndel — foto 4
HEMA Schijndel — foto 5
HEMA Schijndel — foto 6
HEMA Schijndel — foto 7
HEMA Schijndel — foto 8
HEMA Schijndel — foto 9
HEMA Schijndel — foto 10
HEMA Schijndel — foto 11
HEMA Schijndel — foto 12
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over HEMA Schijndel

# HEMA Schijndel

Aan de Hoofdstraat 93 in Schijndel vind je een ruim opgezette HEMA-vestiging met een breed assortiment voor het hele gezin. Van wonen en slapen tot speelgoed, van verzorgingsproducten tot feestartikelen – de winkel combineert meer dan 4.300 woonartikelen met kleding, babyspullen en praktische huishoudelijke items. Het is een plek waar je terecht kunt voor een nieuwe handdoek, een verjaardagscadeau of gewoon een koffiepauze met een tompouce. De prijzen liggen in het toegankelijke segment waar HEMA bekend om staat.

Binnen valt de lichte, overzichtelijke indeling op. De winkel heeft een vriendelijke uitstraling met ruime gangpaden en duidelijke afdelingen. Het personeel wordt vaak geprezen om hun behulpzaamheid, al kan het tijdens drukke momenten wel eens voorkomen dat medewerkers onderling verschillend antwoorden. Het café is een populaire tussenstop – bezoekers waarderen de vriendelijke bediening en de klassieke tompoucen. De afdeling koken en tafelen beslaat bijna 2.000 artikelen, van servies tot keukengerei, terwijl de woonafdeling veel voorraad heeft op het gebied van textiel en decoratie. Bezoekers waarderen de winkel met een 4,1 op Google (297 reviews), waarbij vooral de sfeer en het assortiment positief worden genoemd.

Voor Schijndel is deze HEMA een centrale plek voor dagelijkse boodschappen en seizoensartikelen. De combinatie van praktische items en leuke extraatjes maakt het aantrekkelijk voor een breed publiek – jonge ouders vinden hier babyartikelen en speelgoed, terwijl anderen komen voor de mooi en gezond-afdeling met bijna 1.000 producten. De kledingcollectie richt zich vooral op damesondergoed en basics, handig voor een snelle aanvulling van je garderobe. Wie op zoek is naar wonen en slapen-artikelen vindt hier dekbedovertrekken, handdoeken en decoratieve spullen voor elk seizoen.

De winkel ligt midden in het centrum van Schijndel, direct aan de Hoofdstraat tussen andere winkels en voorzieningen. Parkeren kan in de omgeving, en de locatie is goed bereikbaar voor wie met de fiets of te voet komt. Een routebeschrijving via Google Maps brengt je rechtstreeks naar het adres. Na je bezoek kun je doorlopen naar andere winkels in de straat of even bijkomen in het winkelcafé. Een handige plek voor wie in één keer meerdere boodschappen wil doen zonder ver te hoeven rijden.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 12 augustus 2026.

HEMA Schijndel is een HEMA winkel in Schijndel.

Open vandaag tot 18:00
Openingstijden
Maandag 09:00-18:00
Dinsdag 09:00-18:00
Woensdag 09:00-18:00
Donderdag nu 09:00-18:00
Vrijdag 09:00-20:00
Zaterdag 09:00-17:00
Zondag 13:00-17:00
Hoofdstraat 93
5481 AC Schijndel
Route
Bekijk 28.952 producten

Categorieën van HEMA Schijndel

Uitgelicht bij HEMA Schijndel

Producten van HEMA Schijndel

Reviews 4,1 / 5 · 299 Google-reviews

Prachtige winkel, leuk personeel

Anoniem jun. 2026

Betreft het café: lekkere tompouce. Vriendelijke bediening. Wc gratis met een muntje. Wifi zonder wachtwoord

Anoniem jun. 2026

Ik moest wat spullen kopen voor de verjaardag van mijn zoon, dus ging ik met een vriendin naar Hama. Daar verdacht een meisje met een zwelling rond haar ogen ons op een heel irritante manier van diefstal. Het is echt een grote fout om iemand op basis van zijn of haar huidskleur te beoordelen.

Anoniem jun. 2026

Niks bijzonders... its Hema 🤷‍♂️. Alleen wat verwarming tussen personeel toen ik om een item vroeg. De ene zeg we verkopen de item wel, en de andere zegt dat ze de item niet in hun assortiment hebben. Terwijl op hun Hema site staat dat het voorradig was. Dit kwam niet professioneel over naar de klant

Anoniem jun. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Bekijk alle 299 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (donderdag) is HEMA Schijndel open van 09:00 tot 18:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-18:00, Di 09:00-18:00, Wo 09:00-18:00, Do 09:00-18:00, Vr 09:00-20:00, Za 09:00-17:00, Zo 13:00-17:00.

HEMA Schijndel is gevestigd aan Hoofdstraat 93, 5481 AC Schijndel (provincie Noord-Brabant). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van HEMA Schijndel is 073 549 2311. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij HEMA Schijndel in Schijndel raadpleeg je Google Maps op het adres Hoofdstraat 93. In het centrum van Schijndel zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

HEMA Schijndel toont op Yellowbello momenteel 66779 producten van het HEMA-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere HEMA-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere HEMA-winkels in de buurt

HEMA Rosmalen
Open · 09:00-18:00 ± 12 km

HEMA Rosmalen

Harry Coppensstraat 15 · Rosmalen
HEMA Oirschot
Open · 09:00-18:00 ± 15 km

HEMA Oirschot

Rijkesluisstraat 25 · Oirschot
HEMA Oss
Open · 09:00-20:00 ± 18 km

HEMA Oss

Kruisstraat 5 · Oss
HEMA Nuenen
Open · 09:00-18:00 ± 18 km

HEMA Nuenen

De Smidse 3 · Nuenen

Andere winkels in Schijndel

Alle 4 winkels
Top