HEMA Tegelen HEMA

HEMA Tegelen

26.750 producten beschikbaar

Categorieën van HEMA Tegelen

Bekijk het beste van HEMA Tegelen

Producten van HEMA Tegelen

Ook in Tegelen

Andere HEMA-winkels in de buurt

Alle HEMA-winkels

Over HEMA Tegelen

HEMA Tegelen is gevestigd aan de Kerkstraat 46, midden in het centrum van Tegelen. Deze filiaal van de bekende Nederlandse winkelketen biedt het vertrouwde HEMA-assortiment aan inwoners en bezoekers van deze Limburgse plaats. Of je nu op zoek bent naar dagelijkse boodschappen, huishoudelijke artikelen of kleding, hier vind je de praktische producten waar HEMA om bekend staat.

De winkel heeft een breed assortiment dat van huishoudtextiel en keukenspullen tot verzorgingsproducten en seizoensartikelen loopt. Zoals je van HEMA mag verwachten, is er ook een bakkerij-afdeling met vers gebakken producten en een ruime kledingsectie voor het hele gezin. De locatie aan de Kerkstraat betekent dat je je winkelbezoek gemakkelijk kunt combineren met andere boodschappen in het centrum van Tegelen. Het filiaal heeft een overzichtelijke indeling, waardoor je snel vindt wat je zoekt. Naast de vaste collectie zijn er regelmatig seizoensgebonden producten en thema-artikelen te vinden, van schoolspullen tot feestdagen-assortiment. De winkel bedient zowel klanten die even snel iets specifieks komen halen als mensen die rustig willen rondkijken voor inspiratie.

De centrale ligging aan de Kerkstraat maakt de winkel goed bereikbaar te voet of per fiets vanuit Tegelen en omgeving. Voor wie met de auto komt, zijn er parkeermogelijkheden in het centrum. De winkel is toegankelijk voor rolstoelen en kinderwagens. Voor actuele openingstijden en contactgegevens kun je terecht op de website of bellen naar 077 374 0260. Loop gerust eens binnen als je in Tegelen bent – de vertrouwde HEMA-formule maakt het een handige stop voor je dagelijkse boodschappen of een specifieke aankoop.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 13 mei 2026.

Categorieën bij HEMA Tegelen

Reviews 3,7 / 5 · 75 Google-reviews

Goede winkel maar wel beetje duur

Anoniem jun. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Woensdag 10 dec om 16:10. heb ik gebeld om te vragen of ze nog de Takkie kersttrui hebben. Dame van Hema zegt meteen dat ze niets meer hebben van Takkie truien. Allemaal uitverkocht. Ik ben chinees en heb derhalve een accent, misschien komt het daardoor, maar ik ben 11 dec donderdagmiddag (13:30) zelf naar Hema gefietst vanuit Venlo en ze hadden nog diverse truien in de winkel. Ook verschillende modellen. Op zo een moment voel je je gediscrimineerd. In de winkel ben ik door een vriendelijke meneer geholpen.

Anoniem dec. 2025

Medewerkster aan de kassa was onvriendelijk en arrogant.

Anoniem dec. 2025

Vaak geen rookworst

Anoniem nov. 2025

Grote keuze aan assortiment

Anoniem jul. 2025

Bekijk alle 75 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (maandag) is HEMA Tegelen open van 09:00 tot 18:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-18:00, Di 09:00-18:00, Wo 09:00-18:00, Do 09:00-18:00, Vr 09:00-18:00, Za 09:00-17:00, Zo gesloten.

HEMA Tegelen is gevestigd aan Kerkstraat 46, 5931 NN Tegelen (provincie Limburg). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van HEMA Tegelen is 077 374 0260. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij HEMA Tegelen in Tegelen raadpleeg je Google Maps op het adres Kerkstraat 46. In het centrum van Tegelen zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

HEMA Tegelen toont op Yellowbello momenteel 56158 producten van het HEMA-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere HEMA-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Over HEMA Tegelen

HEMA Tegelen is een HEMA winkel in Tegelen.

Openingstijden

Maandag nu 09:00-18:00
Dinsdag 09:00-18:00
Woensdag 09:00-18:00
Donderdag 09:00-18:00
Vrijdag 09:00-18:00
Zaterdag 09:00-17:00
Zondag Gesloten

HEMA Tegelen

26.750 producten

Top