HEMA

HEMA Rotterdam-Oosterhof

Poolsterstraat 97, Rotterdam 4,0 · 835 Google-reviews 28.818 producten
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 1
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 2
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 3
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 4
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 5
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 6
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 7
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 8
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 9
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 10
HEMA Rotterdam-Oosterhof — foto 11
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.

Over HEMA Rotterdam-Oosterhof

# HEMA Rotterdam-Oosterhof

Aan de Poolsterstraat in Rotterdam-Oosterhof vind je een ruime HEMA-vestiging met een breed assortiment aan dagelijkse benodigdheden en leuke extra's. De winkel is goed bereikbaar in het winkelcentrum en trekt bezoekers met een gevarieerd aanbod: van wonen en slapen tot koken en tafelen, van mooi en gezond tot kinderkleding en speelgoed. Het is een plek waar je terecht kunt voor praktische huishoudartikelen, maar net zo goed voor een knuffel of verjaardagscadeau. De prijzen liggen in lijn met wat je van HEMA gewend bent – toegankelijk en overzichtelijk.

De winkel heeft een heldere indeling met voldoende ruimte om rustig rond te kijken. Klanten waarderen de vriendelijke sfeer en het personeel dat bereid is om mee te denken. Het wonen en slapen-assortiment is uitgebreid, met alles van handdoeken tot dekbedovertrekken en opbergoplossingen. Bij koken en tafelen vind je servies, pannen en keukengadgets. De afdeling baby en kinderen is compleet ingericht met kleding, verzorgingsproducten en speelgoed. Bezoekers waarderen de winkel met een 4,0 op Google (809 reviews). Ook het restaurant wordt regelmatig genoemd als prettige toevoeging – betaalbaar en geschikt voor een tussenstop tijdens het winkelen.

Met 18 HEMA-vestigingen verspreid over Rotterdam is deze filiaal in Oosterhof een logische keuze voor bewoners uit de omliggende wijken. De winkel combineert het standaard HEMA-aanbod met voldoende vierkante meters om categorieën als feest en cadeau en mooi en gezond goed uit te stallen. Het is een vestiging waar je ook even kunt rondneuzen zonder haast, met regelmatig wisselende acties en seizoensartikelen die de aandacht trekken. Voor wie op zoek is naar een compleet warenhuis in een overzichtelijk formaat, biedt deze locatie een prettige balans.

De winkel ligt in het winkelcentrum Oosterhof, een lokaal winkelgebied met parkeergelegenheid in de buurt. Met de auto ben je via de Poolsterstraat zo ter plaatse, en ook met het openbaar vervoer is de locatie goed te bereiken. De omgeving kent meerdere winkels en voorzieningen, waardoor je een bezoek aan de HEMA makkelijk kunt combineren met andere boodschappen. Voor een routebeschrijving via Google Maps kun je de link gebruiken. Of je nu komt voor huishoudartikelen, kleding of een klein cadeau – deze HEMA-vestiging biedt een toegankelijk en compleet aanbod voor het hele gezin.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 12 augustus 2026.

HEMA Rotterdam-Oosterhof is een HEMA winkel in Rotterdam.

Open vandaag tot 18:00
Openingstijden
Maandag 09:00-18:00
Dinsdag 09:00-18:00
Woensdag 09:00-18:00
Donderdag 09:00-18:00
Vrijdag 09:00-21:00
Zaterdag nu 09:00-18:00
Zondag 12:00-18:00
Poolsterstraat 97
3067 LX Rotterdam
Route
Bekijk 28.818 producten

Categorieën van HEMA Rotterdam-Oosterhof

Uitgelicht bij HEMA Rotterdam-Oosterhof

Producten van HEMA Rotterdam-Oosterhof

Reviews 4,0 / 5 · 835 Google-reviews

Geen tekst bij deze review.

Anoniem sep. 2026

Hema Alexandrium restaurant. 2 broodjes kroket, 4 euro per stuk. Je verwacht kwaliteit (Kwekkeboom o.i.d).van de Hema, wat ik kreeg waren Kroketten die denk ik al 4 uur onder de opwarmlanp gelegen hebben en met een kwaliteit van 25 in een doos voor 2 euro. Het was echt te goor voor woorden, 4 euro per broodje. Ik wilde het gelijk terugbrengen maar het was te druk, omdat er maar 1 dame werkte. 8 euro weggegooid, verschrikkelijk.

Anoniem sep. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem sep. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem sep. 2026

We wilden een 12 uurtje maar een broodje ham ipv kaas. We lusten geen kaas vandaar. We doen het wel meer maar bij deze Hema was dat niet mogelijk. SLECHTE SERVICE VAN DEZE HEMA.

Anoniem sep. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem sep. 2026

Bekijk alle 835 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (zaterdag) is HEMA Rotterdam-Oosterhof open van 09:00 tot 18:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-18:00, Di 09:00-18:00, Wo 09:00-18:00, Do 09:00-18:00, Vr 09:00-21:00, Za 09:00-18:00, Zo 12:00-18:00.

HEMA Rotterdam-Oosterhof is gevestigd aan Poolsterstraat 97, 3067 LX Rotterdam (provincie Zuid-Holland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van HEMA Rotterdam-Oosterhof is 010 421 3788. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij HEMA Rotterdam-Oosterhof in Rotterdam raadpleeg je Google Maps op het adres Poolsterstraat 97. In het centrum van Rotterdam zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

HEMA Rotterdam-Oosterhof toont op Yellowbello momenteel 67113 producten van het HEMA-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere HEMA-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere HEMA-winkels in de buurt

Andere winkels in Rotterdam

Alle 90 winkels
Top