GAMMA Dokkum Gamma

GAMMA Dokkum

44.596 producten beschikbaar

Categorieën van GAMMA Dokkum

Bekijk het beste van GAMMA Dokkum

Producten van GAMMA Dokkum

Ook in Dokkum

Alle 9 winkels

Andere Gamma-winkels in de buurt

Alle Gamma-winkels

Over GAMMA Dokkum

# GAMMA Dokkum

Aan de Zuiderschans in Dokkum vind je een ruime bouwmarkt waar klussen, verbouwen en interieurprojecten samenkomen. GAMMA Dokkum richt zich op zowel de doe-het-zelver die een weekend aan de slag gaat als de particuliere opdrachtgever die op zoek is naar maatwerk. Het assortiment loopt uiteen van bouwmaterialen en gereedschap tot zonwering op maat, met een prijsklasse die past bij de Gamma-formule: toegankelijk voor de meeste budgetten.

Binnen valt de ordelijke indeling op, met duidelijke gangpaden en een logische routing langs de verschillende afdelingen. De afdeling verf & behang biedt kleurstalen en mengservice, terwijl je bij de zonwering-hoek terecht kunt voor maatwerk zoals schulpranden en zonneschermdoek in verschillende dessins. Het personeel staat bekend als behulpzaam en meedenkend: klanten waarderen dat ze praktisch advies krijgen zonder opdringerigheid. De sfeer is werkgericht maar plezierig, met voldoende ruimte om je project even rustig te overdenken bij de schappen. Ook de badkamer- en sanitair-afdeling valt op door het overzicht, met tegels, kranen en douchewanden netjes gepresenteerd.

Wat deze vestiging onderscheidt is de combinatie van lokale bereikbaarheid en een breed assortiment dat verder gaat dan alleen het basisgereedschap. Met ruim tienduizend artikelen onder bouwmaterialen & gereedschap en een stevige collectie gordijnen en zonwering — inclusief maatwerk-opties — kun je hier zowel je verbouwing als je raamdecoratie regelen. De vestiging voelt niet als een doorsnee bouwmarkt waar je alleen schroeven en verf haalt, maar als een plek waar je ook interieurtechnisch aan de slag kunt. Dat maakt het aantrekkelijk voor wie meerdere projecten onder één dak wil afhandelen.

De Zuiderschans ligt aan de zuidrand van het centrum, goed bereikbaar met de auto en met voldoende ruimte rondom voor het laden van grotere aankopen. Vanaf het centrum van Dokkum rijd je in een paar minuten naar de winkel, en ook vanuit omliggende dorpen is de vestiging makkelijk te vinden. Voor een routebeschrijving via Google Maps kun je de locatie direct invoeren. In de buurt vind je verder praktische voorzieningen, waardoor je een bezoek aan de bouwmarkt goed kunt combineren met andere boodschappen. Of je nu een klusproject plant of gewoon even rondkijkt voor inspiratie: de winkel staat open voor iedereen die zelf aan de slag wil.

Beschrijving samengesteld op basis van openbare gegevens. Laatst geüpdatet: 18 juni 2026.

Categorieën bij GAMMA Dokkum

Reviews 4,2 / 5 · 445 Google-reviews

Oké

Anoniem jun. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Grote nette winkel met een ruim assortiment en vriendelijk behulpzaam personeel

Anoniem mei 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Bekijk alle 445 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (woensdag) is GAMMA Dokkum open van 09:00 tot 21:00. Het volledige wekelijkse schema: Ma 09:00-21:00, Di 09:00-21:00, Wo 09:00-21:00, Do 09:00-21:00, Vr 09:00-21:00, Za 09:00-18:00, Zo 12:00-17:00.

GAMMA Dokkum is gevestigd aan Zuiderschans 2, 9101PZ Dokkum (provincie Friesland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van GAMMA Dokkum is 0519 222 511. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij GAMMA Dokkum in Dokkum raadpleeg je Google Maps op het adres Zuiderschans 2. In het centrum van Dokkum zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

GAMMA Dokkum toont op Yellowbello momenteel 45718 producten van het Gamma-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere Gamma-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Over GAMMA Dokkum

GAMMA Dokkum is een Gamma winkel in Dokkum.

Openingstijden

Maandag 09:00-21:00
Dinsdag 09:00-21:00
Woensdag nu 09:00-21:00
Donderdag 09:00-21:00
Vrijdag 09:00-21:00
Zaterdag 09:00-18:00
Zondag 12:00-17:00

GAMMA Dokkum

44.596 producten

Top