HEMA

HEMA Dokkum

Vertrouwde HEMA-basics, vriendelijke bediening en een kop koffie in hartje Dokkum.

HEMA Dokkum — HEMA winkel gevel met donkerblauwe deuren
HEMA Dokkum — HEMA winkel voorkant met rode letters
HEMA Dokkum — HEMA winkel voorkant met rode letters
HEMA Dokkum — Winkelinterieur met kledingrekken en displays
HEMA Dokkum — Winkelinterieur met kledingrekken en displays
HEMA Dokkum — Winkelinterieur met vlees- en zuigelafdeling
HEMA Dokkum — Bakkerijdisplay met brood en gebak
HEMA Dokkum — foto 8
HEMA Dokkum — foto 9
HEMA Dokkum — foto 10
HEMA Dokkum — foto 11
HEMA Dokkum — foto 12
Foto's via Google Maps. Yellowbello is geen eigenaar van deze afbeeldingen.
  • Breed assortiment onder één dak
  • Vriendelijk en behulpzaam personeel
  • Restaurant met koffie en broodjes
  • Overzichtelijke, rustige indeling
  • Ruime babyafdeling

Beste voor: dagelijkse kleding en basics · woonaccessoires en keukenspullen · even pauzeren met koffie · cadeautjes en kleine artikelen

HEMA Dokkum aan de Hoogstraat is het vertrouwde warenhuis voor kleding, wonen en dagelijkse boodschappen. Een overzichtelijke winkel waar je snel vindt wat je zoekt, met een restaurant erbij.

Aan de Hoogstraat in Dokkum, met de herkenbare rode letters boven de deur, zit een HEMA die het lokale winkelgebied een praktische aanvulling geeft. Binnen vind je alles onder één dak: kleding voor jong en oud, woonaccessoires, keukenspullen, babyartikelen en een ruime school- en kantoorafdeling. Het is de plek waar je even binnenloopt voor nieuwe handdoeken, sokken, een set pannen of een hoeslaken voor het ledikant, zonder dat je er een halve dag voor uittrekt.

De indeling is rustig en overzichtelijk, met voldoende ruimte tussen de schappen om prettig rond te kijken. De woonafdeling neemt een flink deel van de winkel in beslag, met dekbedovertrekken, kussens en decoratie voor in huis. Bij koken en tafelen liggen pannen, bestek en voorraadpotten naast elkaar, en de damescollectie varieert van basics tot gebreide truien. Ook kleinere dingen zoals een armband met naam, glasmarkers voor de feestdagen of een digitale bagageweegschaal vind je er tussen het vaste assortiment. Het personeel wordt vaak omschreven als vriendelijk, en dat merk je terug in hoe bezoekers over hun bezoek praten.

Wat deze HEMA net dat beetje extra geeft, is het restaurant: koffie en broodjes voor een betaalbare prijs, in een gezellig ingerichte ruimte. Niet iedereen is overigens even tevreden over elke wijziging in het broodjesaanbod, maar de koffie en de sfeer blijven terugkerende redenen om langs te gaan. Met een score van 4,1 op Google en honderden reviews is dit een vaste waarde in het Dokkumse winkelgebied, waar mode, huishoudelijke spullen en een moment rust samenkomen onder één dak.

Vandaag gesloten
Openingstijden
Maandag 10:30-18:00
Dinsdag 08:30-18:00
Woensdag 08:30-18:00
Donderdag 08:30-18:00
Vrijdag 08:30-21:00
Zaterdag 08:30-17:00
Zondag nu Gesloten
Hoogstraat 18
9101 LJ Dokkum
Route
Bekijk 7.636 producten

Categorieën van HEMA Dokkum

Uitgelicht bij HEMA Dokkum

Producten van HEMA Dokkum

Filters
Alles wissen

Reviews 4,1 / 5 · 346 Google-reviews

Geen tekst bij deze review.

Anoniem jul. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem jun. 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

Geen tekst bij deze review.

Anoniem mei 2026

ik ben dol op de Hema Dokkum ......vriendelijk personeel en in het restaurant hebben ze nog heerlijke koffie en broodjes en andere lekkernijen voor een betaalbare prijs ,het is overzichtelijk en gezellig ingericht de winkel, ik mag er wekelijks graag even komen en een heerlijke cappuccino drinken even een rust momentje voor mezelf.

Anoniem mei 2026

Echt heel heel heel erg jammer hema dat jullie die lekkere rechthoekige broodjes hebben omgeruild voor gewoon ordinaire bruine pistolets. Hij is echt niet te eten. Dit was zo'n grote teleurstelling dat dit de laatste keer was een broodje gezond te halen bij de hema en de reden van deze review.

Anoniem apr. 2026

Bekijk alle 346 reviews op Google Maps.

Veelgestelde vragen

Vandaag (zondag) is HEMA Dokkum gesloten. Het volledige wekelijkse schema: Ma 10:30-18:00, Di 08:30-18:00, Wo 08:30-18:00, Do 08:30-18:00, Vr 08:30-21:00, Za 08:30-17:00, Zo gesloten.

HEMA Dokkum is gevestigd aan Hoogstraat 18, 9101 LJ Dokkum (provincie Friesland). Bekijk de exacte locatie op Google Maps via de kaart hierboven of plan een route.

Het telefoonnummer van HEMA Dokkum is 0519 221 122. Bel buiten openingstijden via de voicemail of stuur een mail via de winkel-website.

Voor parkeermogelijkheden bij HEMA Dokkum in Dokkum raadpleeg je Google Maps op het adres Hoogstraat 18. In het centrum van Dokkum zijn doorgaans betaalde parkeerplaatsen en parkeergarages aanwezig — controleer voor bezoek de actuele tarieven en mindervaliden-voorzieningen van de gemeente.

HEMA Dokkum toont op Yellowbello momenteel 7636 producten van het HEMA-assortiment. Het basisaanbod komt grotendeels overeen met andere HEMA-filialen, maar voorraad en specifieke producten kunnen per vestiging verschillen.

Andere HEMA-winkels in de buurt

HEMA Kollum
Open · 12:00-17:00 ± 12 km

HEMA Kollum

Mr. Andreaestraat 14c · Kollum

Andere winkels in Dokkum

Alle 10 winkels
Zeeman Dokkum
Gesloten

Zeeman Dokkum

Grote Breedstraat 2 · Dokkum Grote Breedstraat/Waagstraat Z Zeeman
Xenos Dokkum
Gesloten

Xenos Dokkum

Kleine Breedstraat 12 · Dokkum Grote Breedstraat/Waagstraat Xenos Xenos
Scapino Dokkum
Open · 12:00-17:00

Scapino Dokkum

Grote Breedstraat 26 · Dokkum Grote Breedstraat/Waagstraat S Scapino
Expert Dokkum
Gesloten

Expert Dokkum

Kl. Breedstraat 6 8 · Dokkum Grote Breedstraat/Waagstraat Expert Expert
GAMMA Dokkum
Open · 12:00-17:00

GAMMA Dokkum

Zuiderschans 2 · Dokkum Zuiderschans G Gamma
Karwei Dokkum
Gesloten

Karwei Dokkum

Zuiderschans 5 · Dokkum Zuiderschans K Karwei
Top