Acer Aspire 14 AI OLED (A14-52M-59XZ) -14 inch Laptop
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
De Acer Aspire 14 AI OLED (A14-52M-59XZ) is uitgerust met een Intel Core Ultra 5 226V. De laptop draait op het Windows 11 besturingssysteem. Het display heeft een beeldformaat van 14 inch (35 cm). Daarnaast heeft de laptop 16 GB werkgeheugen en een totale opslagcapaciteit van 512 GB. Voordelen van de Acer Aspire 14 AI OLED (A14-52M-59XZ) * Frisse uitstraling en meer mogelijkheden met Windows 11 * Handig voor thuis en onderweg door 14 inch beeldscherm * Een grote 512 GB opslag en snel opstarten door SSD * Met 16 GB werkgeheugen is zware software draaien geen probleem * Kleuren komen tot leven door OLED beeldscherm Beeldscherm & grafische eigenschappen De Acer Aspire 14 AI OLED (A14-52M-59XZ) heeft een 14 inch beeldscherm en is daarmee populair. Dit komt omdat het de perfecte middenweg is tussen een 13 en 15 inch laptop. Met een laptop ter grootte van een A4'tje voer je heel makkelijk jouw werkzaamheden uit. Elke pixel op jouw beeldscherm toont de precieze kleur. Zo geniet