TCL QLED 65QLED810K (2025) - 65 inch - QLED TV
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
De TCL QLED 65QLED810K (2025) is een 65 inch QLED-tv die geavanceerde beeldtechnologie combineert met krachtig geluid en slimme functies. Met 4K-resolutie, 144Hz verversingssnelheid en Dolby Atmos-audio biedt deze televisie een meeslepende kijkervaring voor films, series en gaming. Voordelen van de TCL 65QLED810K * 65” QLED-scherm met 4K Ultra HD-resolutie voor haarscherp beeld * 144Hz Motion Clarity Pro voor vloeiende weergave van snelle actiescènes * Ondersteuning voor Dolby Vision, HDR10+, HDR10 en HLG voor levendige kleuren en diepe contrasten * 2.1 audiosysteem met Dolby Atmos en DTS Virtual:X voor krachtig, ruimtelijk geluid * Google TV-platform met spraakbesturing via Google Assistant voor eenvoudige toegang tot content Haarscherp beeld met QLED-technologie De TCL 65QLED810K maakt gebruik van Quantum Dot-technologie om een breed kleurenspectrum en hoge helderheid te leveren. Met een resolutie van 3840x2160 pixels en ondersteuning voor meerdere HDR-formaten