Panasonic TV-48Z80AEZ 4K OLED TV
0 Reviews
Beschrijving
Panasonic OLED TV 48" (121 cm) TV-48Z80AEZ Ervaar puur contrast en levensechte kleuren met de Panasonic OLED TV-48Z80AEZ. Deze 48 inch (121 cm) 4K Ultra HD OLED-televisie combineert geavanceerde beeldverwerking met veelzijdige smartfuncties en hoogwaardige audio voor een bioscoopachtige kijkervaring thuis. Belangrijkste eigenschappen: - Type: OLED-televisie, 121 cm / 48 inch - Beeldresolutie: 3840 x 2160 pixels (4K Ultra HD) - Panel: OLED-panel voor diepe zwartwaarden en hoge contrasten - Beeldverwerking: HCX Pro AI MK II-processor - HDR-ondersteuning: HDR10, HDR10+ Adaptive, HLG en Dolby Vision Ontvangers: - DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S2, DVB-C Geluid: - Surround Sound PRO - Dolby Atmos-ondersteuning - Totale maximale audio-uitgang: 32 W Smart en bediening: - SmartTV met internettoegang en toegang tot online diensten - Besturingssysteem: Fire OS - Geïntegreerde spraakbesturing - Compatibel met Amazon Alexa - HbbTV-geschikt - Ondersteunt toetsenbord/muis via Bluetooth - AMD