Philips 75MLED810 QD MiniLED 4K TV (2025)
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
Groots formaat, haarscherp beeld en slimme functies De Philips 75MLED810/12 is een premium MiniLED televisie die zorgt voor een indrukwekkende kijkervaring. Dankzij Quantum Dot MiniLED-technologie met honderden dimzones en de P5 AI Picture Engine geniet je van diepe zwarttinten, levendige kleuren en een hoog contrast. Het driezijdige Ambilight creëert een meeslepende sfeer die je kijkplezier naar een hoger niveau tilt. Met ondersteuning voor Dolby Vision en HDR10+ ervaar je films en series zoals de makers het bedoeld hebben. Voor gamers biedt deze TV HDMI 2.1, VRR, FreeSync, G-Sync en een verversingssnelheid tot 120 Hz voor vloeiende gameplay. Het geluid wordt versterkt door Dolby Atmos, zodat je ook auditief niets tekortkomt. Technische specificaties Scherm: 75" (189 cm) MiniLED, 4K Ultra HD (3840 x 2160) Paneel: MiniLED met Local Dimming Verversingssnelheid: 48 Hz - 120 Hz Helderheid: tot 1500 nits piek Processor: MediaTek MT9970 Opslag: 16 GB Smart OS: Titan OS HDR: Dolby