Neomounts WL40-550BL16 TV beugel Zwart
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
De Neomounts WL40-550BL16 Zwart muurbeugel hang je gemakkelijk op in de woon- of slaapkamer. Met een VESA-maat van 100 x 100 mm tot 600 x 400 mm is deze muurbeugel geschikt voor televisies met een inchmaat van 40 inch tot 65 inch. Omdat de muurbeugel kantelbaar is, plaats je de tv in de juiste positie tegen de muur. Aanvullende informatie - Neomounts WL40-550BL16 Zwart Handleiding - pdf (https://objects.icecat.biz/objects/mmo_96237567_1731004286_0825_1701485.pdf)