Thomson 43QG7C14 - 43 inch - QLED TV
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
Ervaar vloeiende beelden en een hoge verversingssnelheid in rijke 4K UHD-kwaliteit met de Thomson 43" QLED Pro Google TV. Een 144 Hz refresh rate zorgt voor vloeiende en responsieve beelden, ideaal voor snelle content zoals actiefilms, sport en games. Deze functie vermindert bewegingsonscherpte en weergavevertraging en zorgt voor de meest comfortabele kijk- en game-ervaring. Aangedreven door Quantum Dot-nanokristallen, levert een QLED-scherm een uitgebalanceerde helderheid, opvallende contrasten en een uitgebreid kleurbereik. In combinatie met 4K Ultra HD-resolutie kun je elk detail vastleggen en jezelf onderdompelen in kristalheldere beelden. Dolby Vision-technologie verbetert de helderheid in elke scène en zorgt voor een nauwkeurige kleurweergave voor levensechte beelden. Geniet van dynamische audio met Dolby Atmos voor een meeslepende TV-ervaring. Google TV vereenvoudigt je entertainmentervaring door content uit je apps en abonnementen te ordenen. Maak meerdere