Beko BDRW11400FX Warmhoudlade Zwart
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
Beko BDRW 11400 FX. Kleur van het product: Zwart, Geschikt voor: Binnen, Maximale gewichtscapaciteit: 25 kg. Bereik thermostaat: 30 - 80 °C. AC-ingangsspanning: 220 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 Hz. Breedte: 595 mm, Diepte: 545 mm, Hoogte: 140 mm