Smeg KITVENT150 Afzuigkap accessoire Grijs
0 Reviews
Beschrijving
Smeg KITVENT150. Soort: Controleklep, Kleur van het product: Metallic, Uitlaat aansluiting diameter: 15 cm. Merkcompatibiliteit: Smeg. Breedte: 150 mm, Diepte: 150 mm, Hoogte: 50 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 170 mm, Diepte verpakking: 170 mm. Land van herkomst: Italië