Philips 85MLED910 Ambilight (2025) - 85 inch - MiniLED TV
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
De Philips 85MLED910 Ambilight (2025) is een premium MiniLED-tv met bioscoopformaat, ontworpen voor de echte liefhebber van beeldkwaliteit en entertainment. Dankzij het 144Hz QD-MiniLED-paneel, krachtige audio en driezijdig Ambilight haal je een indrukwekkende homecinema-ervaring in huis. Voordelen van de Philips 85MLED910 Ambilight * 85" QD-MiniLED-scherm met 144Hz - supervloeiend en ultradetailrijk beeld * 93% DCI-P3 kleurruimte - voor levensechte en diepe kleuren * 1000 nits piekhelderheid - helder beeld, ook bij veel daglicht * 50W 2.1-audiosysteem met subwoofer - vol, krachtig en ruimtelijk geluid * Titan OS, Game Bar 2.0 en cloudgaming - alles voor de moderne kijker en gamer Bioscoopformaat en topkwaliteit beeld De Philips 85MLED910 heeft een gigantisch 85 inch QD-MiniLED-paneel met een verversingssnelheid van 144Hz. Dankzij ondersteuning voor HDR10, HDR10+, Dolby Vision en HLG ervaar je diepe contrasten en levendige kleuren met bioscoopkwaliteit. Perfect