Philips 65MLED910 Ambilight (2025) - 65 inch - MiniLED TV
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
De Philips 65MLED910 Ambilight (2025) is een geavanceerde MiniLED-tv die topkwaliteit beeld combineert met stijlvolle afwerking en slimme functies. Met zijn 65 inch formaat, 144Hz QD-MiniLED-scherm en driezijdig Ambilight levert hij indrukwekkende prestaties voor zowel films als gaming. Voordelen van de Philips 65MLED910 Ambilight * 144Hz QD-MiniLED-scherm - vloeiend beeld met haarscherp detail * 93% DCI-P3 kleurruimte - rijke kleuren zoals in de bioscoop * 1000 nits helderheid - uitstekend zichtbaar in lichte ruimtes * 40W 4.0-audiosysteem - helder, gebalanceerd geluid in alle richtingen * Titan OS, Game Bar 2.0 & cloudgaming - slimme functies en entertainment Indrukwekkend QD-MiniLED-beeld De 65MLED910 beschikt over een 4K QD-MiniLED-paneel met 144Hz verversingssnelheid en ondersteuning voor HDR10, HDR10+, Dolby Vision en HLG. Dankzij 93% DCI-P3 kleurruimte toont hij een breed kleurenspectrum en diepe contrasten - perfect voor elke kijkervaring. Geschikt voor