Thomson 24HQG3S15C - 24 inch - LED TV
0 Reviews
Op voorraad
Beschrijving
De Thomson 24HQG3S15C biedt een compacte kijkoplossing met slimme functies voor thuis of onderweg. Voordelen van de Thomson 24HQG3S15C * 24" HD Ready-beeld (1366×768) voor helder kijken op korte afstand * QLED-achtergrondverlichting voor levendige kleuren * Google TV met ingebouwde Chromecast voor apps en streamen * 12V-adapter meegeleverd: ideaal voor camper, caravan of boot * DVB-T/T2/C/S/S2-tuners en 3× HDMI plus USB voor brede compatibiliteit Compact formaat met duidelijk beeld Met het 24-inch scherm past deze televisie moeiteloos in kleine ruimtes zoals keuken, slaapkamer of studeerkamer, terwijl het HD Ready-paneel zorgt voor een scherp en rustig beeld op korte kijkafstanden. Google TV: apps en kijkgemak De interface van Google TV bundelt je favoriete apps en aanbevelingen op één plek. Dankzij de ingebouwde Chromecast start je eenvoudig content vanaf je smartphone of tablet op het grote scherm. Klaar voor onderweg dankzij 12V De meegeleverde